رمز و رازهای یک سئوکار موفق

 

پس یک سئوکار موفق  بایستی 8 اصل زیر را رعایت کند:

1-اصول سئو و پیکره ی اصلی آن را بشناسد و کاملا به آن مسلط باشد.

2-از آن جایی که یک سئوکار همیشه بایستی اطلاعاتش را به روز نگه دارد، آموزش سئو، اموزش دیجیتال مارکتینگ یا

 بازاریابی دیجیتالی و همچنین آموزش سئو سایت اولویت اصلی فرایند یادگیری او باشد.

3-در ابزارهای حرفه ای سئو مانند گوگل سرچ کنسول (Google Search Console)،گوگل آنالیتیکس (Google Analytics) ، کیورد پلنر(Keyword PlannerAhref، گوگل ترندز (Google TrendsKW Finder، کیورد ریویلر(Keyword Revealer)، نیل پتل(Neil PatelKeyword surfer، Keywords Everywhere، Semrush،   Moztoolsو البته بسیاری از ابزارهای دیگر مهارت کافی داشته باشد.

4-بر CMS مورد استفاده سایت ما اشراف کامل داشته باشد.

5-به عنوان یک متخصص سئو، توانایی لازم در آنالیز دیتاهای به دست آمده از ابزارهای بالا و همچنین صبر و حوصله ی کافی برای سئو و بهینه سازی سایت داشته باشد چون این امر به خاطر تغییر الگویتم های گوگل یک فرایند طولانی و زمان بر هست و شخص بایستی به صورت مداوم، فعالیت های لازم جهت بهبود ترافیک و بازدید وبسایت خود را انجام دهد تا نرخ کلیک سایت خود را افزایش دهد. 

6-از استفاده ی محتوای تصویری و ویدیوئی که حجمشان بالاست شدیدا خودداری می کند چراکه حجم بالای محتوا، سرعت وبسایت شما را کاهش می دهد و در نتیجه احتمال خروج کاربر افزایش می یابد.

7-با کمک برنامه نویس وب سایت، نام برند را در انتهای عنوان های نمایش دهنده ی گوگل قرار می دهد.

8-یک سئوکار حرفه ای نباید هزینه سئو سایت و تعرفه سئو ی ارزانی داشته باشد چرا که ممکن است افراد به شما اعتماد نکنند وتصور کنند که هدف شما رساندن سریع وبسایت آنان به رتبه ی برتر از روش های غیر اصولی است که چه بسا ممکن است سایتشان بعد از مدتی توسط گوگل جریمه شود البته که  تعرفه سئو برای هر پروژه سئو متفاوت است.

 

اگر می خواهید که صدر نشین موتور جستجوی گوگل باشید، حتما به وبسایت ما مراجعه کنید تا با ارائه ی انواع    خدمات دیجیتال مارکتینگ از جمله آموزش سئو، مشاوره سئو، دوره های آموزشی سئو، خدمات سئو سایت و البته  اموزش دیجیتال مارکتینگ در وینت سئو در خدمت شما باشیم.

برچسب ها: سئو , شرکت سئو , بهترین شرکت سئو , خدمات سئو , اموزش سئو , مشاوره سئو , سئوسایت , دیجیتال مارکتینگ,
[ يکشنبه 17 مهر 1401 ] [ 15:57 ] [ وینت سئو ]
[ ]